Baltic Abrasive technologies – profesionalūs galandinimo deimantiniai ir elboriniai diskai

Baltic Abrasive Technologies specializuojasi Super kietų galandinimo, šlifavimo ir profiliavimo diskų, galvučių ir kitų įrankių prekyboje. Pagrindiniai produktai - ypač auškštos kokybės ir įvairių parametrų deimantiniai ir elboriniai CBN diskai.

Mūsų galandinimo šlifavimo diskai daugiausiai yra naudojami medienos, metalo, popieriaus, porolono, statybos ir kitose industrijose. Jums pateiksime bet kokios standartinės arba nestandartinės formos, bei parametrų diskus. Daugybė skirtingų rišamųjų medžiagų užtikrina individualų pritaikymą konkrečiai šlifavimo operacijai, todėl naudodami mūsų įrankius galite tikėtis nepriekaištingų darbo rezultatų. Siūlome ne tik standartines pagal FEPA (Federation of European Producers of Abrasives) formas, bet ir unikalias, kitų gaminotjų negaminamas diskų formas. Todėl jei neradote reikalingo deimantinio ar elborinio galandinimo disko ar galvutės mūsų kataloge, būtinai klauskite.

Baltic Abrasive Technologies pateiks jūsų pageidaujamų parametrų deimantinius ir borazoninius CBN galandinimo diskus, kurie atitiks aukščiausius standartus. Visada bus pasiūlyti aukščiausios kokybės produktai, nežiūrint ar užsakysite didelį kiekį ar tik vieną diską. Dažniausiai naudojamus galandinimo diskus mes turime sandėlyje, o tai reiškia, kad jei jums reikia galandinimo disko greitai - mes galime jį pristatyti.

Išbandykite mūsų galandinimo diskus ir įsitikinkite nepriekaištingu jų tarnavimu. Jei diskas nedirbs taip kaip tikėjotės, kartu su jumis išsiaiškinsime priežastį, pakoreguosime parametrus ir pakeisime kitu disku, kuris tikrai atitiks jūsų lūkesčius.

Norime užtikrinti sklandų jūsų darbą, įtvirtinti ilgalaikį bendradarbiavimą, o tai reiškia nuolatinį kokybės gerinimą, informacijos teikimą ir užsakymų vykdymą laiku.

 

PARTNERYSTĖS VYSTYMAS

Siekiame būti jūsų partneriu atliekant bet kokią galandinimo arba šlifavimo operaciją.
Išskirtinis dėmesys, profesionalus, individualus parinkimas ir nuolatinis grįžtamojo ryšio palaikymas yra mūsų prioritetai pateikiant Jums aukščiausios kokybės super kietus produktus. Jums pasiūlysime bet kokių reikalingų parametrų deimantinius ir elborinius CBN įrankius.

Asortimentą sudaro diskai ir galvutės kurie yra pagaminti organiniu (resin) būdu naudojant fenolines, polymidines arba hibridines rišamąsias medžiagas, metalo bronzos (metal) būdu, elektrolizės naudojant nikelį (elektroplated) būdu, stiklo keramikos (vitrified) būdu.

Esame patikimas partneris, orientuotas į aukštus standartus, greitą ir informatyvų klientų aptarnavimą, konkurencingas kainas ir greitą pristatymą.

 

MŪSŲ GAMYBINIAI PARTNERIAI

Galandinimo diskų rišamosios medžiagos ir gamybos technologinis procesas technologų buvo išvystytas per daugelį metų. Ilgametė darbo patirtis apjungia tyrimus ir technologiją - visa tai už prieinamą kainą. Dėl didelės rišamųjų medžiagų įvairovės galime pasiūlyti unikalų ir vienetinį deimantinį ar elborinį CBN galandinimo diską konkrečiai operacijai. Tai reiškia, kad jums pateiksime aukščiausią kokybę atitinkantį produktą, kuriame sukaupta ilgametė patirtis ir technologijų "know how". Griežta kokybės kontrolė užtikrina, kad iki tol kol diskas pateks pas jus, bus kruopščiai išanalizuotas ir patikrintas. Garantuojame, kad kartodami užsakymus visada gausite lygiai tokios pačios, aukštos kokybės galandinimo diskus.

 

INDIVIDUALUS DĖMESYS

Siūlome visus standartinius pagal FEPA (Federation of European Producers of Abrasives) ir bet kokius nestandartinius deimantinius ir elborinius borazoninius CBN galandinimo diskus. Kiekviena galandinimo sferoje dirbanti įmonė, kiekvienas darbuotojas, dirbdamas prie galandinimo staklių, dirba individualiai, apdirba skirtingus įrankius, turi skirtingus darbo įpročius ir įrengimus. Skiriasi poreikis kiek apdirbamo ruošinio paviršiaus reikia nuimti, kaip greitai reikia dirbti, kokį paviršiaus švarumą išgauti. Taigi yra visiškai logiška, kad vienos specifikacijos šlifavimo diskas, kuris bus idealus vienam klientui, visiškai netiks kitam. Dirbdami su jumis mes klausime, bandysime išsiaiškinti jūsų poreikius ir reikalavimus, stengsimės surinkti kuo daugiau informacijos, kad galėtume pasiūlyti tokius galandinimo šlifavimo diskus, kurie idealiai atitiks jūsų darbo specifiką.

 

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Mūsų siūloma produkcija yra užtikrintai kontroliuojama, todėl Jus pasieks tik aukščiausios kokybės galandinimo diskai. Tai yra mūsų verslo standartas.

 

LANKSTUMAS IR GREITIS

Dažniausiai naudojami deimantiniai ir borazoniniai (CBN) diskai yra laikomi sandėlyje greitam pristatymui. Taigi, jei netikėtai prireiktų galandinimo disko, skubiai pasistengsime jį jums pristatyti. Jei reikia, jūsų nurodytus diskus laikysime sandėlyje nuolatos.

 

TIKSLAI

Naudodami daugiametes technologijas, ilgametę darbo patirtį, platų įrengimų spektrą, aukščiausios kokybės žaliavas ir pagamintos produkcijos analizės laboratorijas Baltic Abrasive Technologies siekia tapti patikimu deimantinių ir borazoninių (CBN) galandinimo diskų tiekėju Europoje.