Elboriniai cbn diskai

Deimantas ir elboras (dar vadinamas borazonas arba sutrumpintai CBN) yra ypač kietos abrazyvinės medžiagos, kurios kietumu stipriai lenkia tradicines abrazyvines medžiagas tokias kaip aliuminio oksidą arba silikono karbidą.

Pagrindiniai deimantinių ir elborinių (CBN) galandinimo diskų privalumai yra: greitas darbo procesas, ilgaamžiškumas, galandamo profilio stabilumas, galandamų įrankių ilgaamžiškumas, minimali rizika pažeisti įrankius termiškai, galimybė išgauti idealiai lygius apdirbamų ruošinių paviršius.

Deimantiniai ir elboriniai (CBN) diskai gali galąsti beveik visus įrankius kurie yra naudojami medienos, metalo apdirbimo ar bet kurioje kitoje industrijoje.

Elboras, kaip ir deimantas, gaminamas aukštų temperatūrų ir suspaudimo pagalba. Elboras yra antra pagal stiprumą žmogaus gaminama medžiaga, kurią aplenkia tik deimantas.

Dėl unikalios cheminės sudėties ir ypatingo atsparumo dėvėjimuisi, elboras naudojamas apdirbti tokias tvirtas medžiagas kaip: grūdintas plienas; HSS; greitapjūvis plienas; įrankinis plienas; chromuotas plienas; guolių plienas; nerūdijantis plienas, kurio kietumas didesnis nei 55 HRC ir kitas medžiagas.

Galime pasiūlyti elborinius diskus pagamintus naudojant šiuos korpusus: aliuminio, aliuminio dulkių, bakelito, plieno, vario, keramikinius korpusus.

 

Grįžti į PAGRINDINĮ PUSLAPĮ