Deimantiniai diskai

Deimantas ir elboras (dar vadinamas borazonas arba sutrumpintai CBN) yra ypač kietos abrazyvinės medžiagos, kurios kietumu stipriai lenkia tradicines abrazyvines medžiagas tokias kaip aliuminio oksidą arba silikono karbidą.

Pagrindiniai deimantinių ir elborinių (CBN) galandinimo diskų privalumai yra: greitas darbo procesas, ilgaamžiškumas, galandamo profilio stabilumas, galandamų įrankių ilgaamžiškumas, minimali rizika pažeisti įrankius termiškai, galimybė išgauti idealiai lygius apdirbamų ruošinių paviršius.

Deimantiniai ir elboriniai (CBN) diskai gali galąsti beveik visus įrankius kurie yra naudojami medienos, metalo apdirbimo ar bet kurioje kitoje industrijoje.

Deimantas yra kiečiausias pasaulyje žmogui žinomas abrazyvinis metalas. Beveik 90% pramoninių deimantų pagaminami sintetiškai. Pagrindinė rišamoji medžiaga yra grafitas, kuris specialaus katalizatoriaus pagalba yra perdirbamas į kristalą, apdorojimui naudojant aukštas temperatūras ir spaudimą. Gamybos procesas aiškiai kontroliuojamas, todėl pagal individualius poreikius galima modifikuoti deimanto struktūrą, kas leidžia plačiau ir tiksliau jį panaudoti.

Deimantas dėl jo kietumo, mažo dėvėjimosi ir atsparumo aukštai temperatūrai yra tinkamiausias abrazyvas apdirbti šias medžiagas: kietmetalį; cementuotą karbidą, karbonizuotą metalą; stiklą ir keramiką, silikoną, grafitą, kvarcą, stiklo pluoštą, plastiką, gintarą, natūralų akmenį, įvarius brangakmenius, kitas sunkiai apdirbamas medžiagas.

Galime pasiūlyti deimantinius diskus pagamintus naudojant šiuos korpusus: aliuminio, aliuminio dulkių, bakelito, plieno, vario, keramikinius korpusus.

 

Grįžti į PAGRINDINĮ PUSLAPĮ