Bendrosios nuostatos

Šioje internetinėje svetainėje pateikta informacija yra tik bendram naudojimui. Bet koks čia pateiktos informacijos interpretavimas yra jūsų atsakomybė. Baltic Abrasive Technologies neprisiima atsakomybės dėl neteisingai suprastos informacijos. Visada kviečiame pasitarti su mūsų technologais dėl praktinio šioje svetainėje pateiktos informacijos naudojimo. Neatsakome už žalą, kurią gali sukelti neteisingas šioje svetainėje pateiktos informacijos interpretavimas.

Stengiamės nuolatos atnaujinti ir papildyti šią svetainę. Baltic Abrasive Technologies neatsako už galimą žalą sukeltą dėl to, jei svetainė būtų laikinai neprieinama dėl techninių ar nuo mūsų nepriklausančių veiksnių.

NAUDOJIMOSI ŠIA SVETAINE TAISYKLĖS:

  • Šios svetainės pateikiama informacija yra bendra ir informacinė. Ji gali keistis be išankstinio įspėjimo.
  • Šios svetainės lankytojas supranta ir sutinka su tuo, kad svetainės savininkas nėra atsakingas už tiesioginę, netiesioginę, atsitiktinę ar kitokią žalą, įskaitant, bet neapsiribojant pelno praradimu, informacijos praradimu ar kitokiais netekimais, dėl kurių kilo žala, neteisingai naudojant pateiktą informaciją, produktus ar paslaugas.
  • Šios svetainėje pateikiama informacija kuri priklauso Baltic Abrasive Technologies arba yra naudojama pagal licenciją. Ši medžiagą apima, bet neapsiriboja pateikta informacija, internetinės svetainės dizainu, informacijos išdėstymu, išvaizda, pateiktais duomenimis ir grafika. Medžiagos naudojimas kituose internetiniuose puslapiuose yra griežtai draudžiamas.
  • Šioje svetainėje pateiktus prekinius ženklus atvaizduoti, kopijuoti ar kitaip naudoti griežtai draudžiama.
  • Nesankcionuotas šios internetinės svetainės medžiagos naudojamas gali iššaukti padarytos žalos reikalavimą.
  • Draudžiama sukurti nuorodą iš kitos internetinės svetainės į šią internetinę svetainę be raštiško Baltic Arbasive Technologies sutikimo.
  • Visi ginčai kylantys iš šios svetainės nesankcionuoto naudojimo sprendžiami Lietuvos Respublikos Įstatymų numatyta tvarka.

KOPIJUOTI DRAUDŽIAMA

Ši internetinė svetainė ir informacija joje yra Baltic Arbasive Technologies nuosavybė. Visos teisės saugomos.

Bet koks medžiagos pateiktos šioje svetainėje naudojimas draudžiamas išskyrus šiuos atvejus:

  1. Galima atsispausdinti arba nusikopijuoti informaciją į savo kietą diską asmeniniam ir nekomerciniam naudojimui.
  2. Galima pateikti informaciją tretiesiems asmenims tik asmeniniam naudojimui, prieš tai nurodžius informacijos šaltinį: www.baltic-abrasives.com

Draudžiama šioje svetainėje pateiktą informaciją be raštiško Baltic Abrasive Technologies sutikimo naudoti komerciniams tikslams. Draudžiama medžiagą atvaizduoti kituose internetiniuose puslapiuose ar kitoje skaitmeninėje atvaizdavimo sitemoje.